Jako zespół możemy Państwu zaproponować tworzenie i utrzymanie stron internetowych.

Tworzymy strony oparte o sprawdzone rozwiązania, które nie wymagają od użytkownika wiedzy informatycznej czy też programistycznej.  Staramy się aby nasze projekty zawsze były pod względem estetycznym na najwyższym poziomie jednak wiemy że to Państwu mają one się podobać najbardziej. Każda nasza strona jest przez nas testowana pod względem wyświetlania się na różnych urządzeniach, min. telefonach, tabletach, laptopach. W przypadku stron firmowych istnieje możliwość zastosowania rozwiązania ze statystykami odwiedzin, trendów użytkowników itp.

Tworzymy strony:

  • wizytówkowe,
  • blogi,
  • strony firmowe,
  • sklepy internetowe,
  • szablony aukcji dla portali aukcyjnych

Oprócz stworzenia dla Państwa witryny oferujemy również jej utrzymanie pod względem aktualizacji treści i innych elementów. W przypadku gdy Państwo nie mają czasu na aktualizacje – my zrobimy to z przyjemnością ! W przypadku takiej usługi wystarczy wysłać do nas e-mail z treścią, zdjęciami, a nasi programiści zrobią to najszybciej jak to możliwe. Dzięki takiej usłudze, nie ma problemu ze znalezieniem czasu na aktualizacje firmowej strony.

Oferujemy również utrzymanie fanpage’ów firmowych pod kątem aktualizacji treści i zdjęć.

Jedną z naszych głównych usług jest hosting Państwa stron wraz z utrzymaniem poczty elektronicznej. Posiadamy własną bazę serwerów gdzie strona jest bezpiecznie przechowywana i jest dostęp 24h/dobę.  Więcej informacji znajduje się w zakładce HOSTING.